Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
merkez

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu

Siyaset 21.05.2018 - 17:48, Güncelleme: 01.09.2022 - 17:06 2645+ kez okundu.
 

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday gösterildi. İŞTE İYİ PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ ADANA 1 İSMAİL KONCUK ADANA 2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU ADANA 3 ALİ AYDIN ADANA 4 NİHAL AĞCA ADANA 5 RECAİ MERCİMEK ADANA 6 SİNEM ULUDAMAR ADANA 7 MEHMET SERTAÇ DURAK ADANA 8 VEDAT SABANCI ADANA 9 EREN ÖZER ADANA 10 HAMZA GÜLTEKİN ADANA 11 ŞULE TÜDEŞ ADANA 12 ERCAN ATALAY ADANA 13 ALİ KABAKLI ADANA 14 SİBEL ÇAKMAK ADANA 15 İLKER KILINÇ         ADIYAMAN 1 MAHMUT BOZKURT ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY ADIYAMAN 3 ZÜLFİKAR IŞIK ADIYAMAN 4 FATİME ZEHRA AKBAŞ ADIYAMAN 5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ         AFYONKARAHİSAR 1 GÜLTEKİN UYSAL AFYONKARAHİSAR 2 ABDÜLKADİR AKCAN AFYONKARAHİSAR 3 OKŞAN ULUSOY EFE AFYONKARAHİSAR 4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER AFYONKARAHİSAR 5 ALPER YAĞCI AFYONKARAHİSAR 6 ÖMER ERYEŞİL         AĞRI 1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU AĞRI 2 ADEM KILIÇ AĞRI 3 MUSTAFA YAŞAR AĞRI 4             AMASYA 1 AHMET FATİH COŞAR AMASYA 2 GÖKHAN LAFÇI AMASYA 3 MEDET EROĞLU         ANKARA-1 1 KORAY AYDIN ANKARA-1 2 HALİL İBRAHİM ORAL ANKARA-1 3 MESUT ÖZARSLAN ANKARA-1 4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU ANKARA-1 5 MİNE BAŞ ANKARA-1 6 YETKİN ÖZTÜRK ANKARA-1 7 KADRİYE ÜNLER ANKARA-1 8 FEHMİ KANDEMİR ANKARA-1 9 BARIŞ DOĞAN ANKARA-1 10 ÇAĞLAR AY ANKARA-1 11 İHSAN KOÇAK ANKARA-1 12 KENAN TÜRÜDÜ ANKARA-1 13 HATİCE KÜÇÜK         ANKARA-2 1 ŞENOL BAL ANKARA-2 2 ERSÖNMEZ YARBAY ANKARA-2 3 GÖKHAN BEKER ANKARA-2 4 FARUK KÖYLÜOĞLU ANKARA-2 5 HASAN SEYMEN ANKARA-2 6 HEDİYE AKDERE ANKARA-2 7 TUNCAY TEKAY ANKARA-2 8 HÜSEYİN ÖZLÜK ANKARA-2 9 BAHA CANKUT SARITAŞ ANKARA-2 10 ÇİĞDEM BİNGÖL ANKARA-2 11 BARIŞ ÇALIŞKAN         ANKARA-3 1 DURMUŞ YILMAZ ANKARA-3 2 AYHAN ALTINTAŞ ANKARA-3 3 REŞAT ERDOĞAN ANKARA-3 4 TAMER KAYAALP ANKARA-3 5 AYŞE SUCU ANKARA-3 6 ÖMER KARAKAŞ ANKARA-3 7 HÜSEYİN ŞİMŞEK ANKARA-3 8 UMUTCAN GÜNERKAYA ANKARA-3 9 AHMET CAN BUĞDAY ANKARA-3 10 BÜLENT GÜRSOY ANKARA-3 11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU ANKARA-3 12 BERİL GÜMÜŞ         ANTALYA 1 FERİDUN BAHŞİ ANTALYA 2 HASAN SUBAŞI ANTALYA 3 TUBA VAROL ÇOKAL ANTALYA 4 FULYA YASEMİN ANTALYA 5 KADRİ LEVENT DİM ANTALYA 6 MUSA ERTUĞAN ANTALYA 7 BÜNYAMİN SEÇME ANTALYA 8 NEŞE TOKER ANTALYA 9 MERYEM AYDOĞAN ANTALYA 10 CAFER ÜNAL ANTALYA 11 CAHİT KOCABEYOĞLU ANTALYA 12 BİROL ÜSTEM ANTALYA 13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU               ANTALYA 14 ALPER TUNÇER ANTALYA 15 YAKUP CEM ÇINAR ANTALYA 16 LEYLİ KEMAL         ARTVİN 1 FİLİZ AKYÜZ ARTVİN 2 KAMİL AKSU         AYDIN 1 AYDIN ADNAN SEZGİN AYDIN 2 BERNA SUKAS AYDIN 3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR AYDIN 4 ŞULE TUNTAŞ AYDIN 5 FEVZİ KÖSE AYDIN 6 SÜLEYMAN DEMİRCİ AYDIN 7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN AYDIN 8 SEMRA YÜCEL         BALIKESİR 1 İSMAİL OK BALIKESİR 2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK BALIKESİR 3 NEZAHAT SALON BALIKESİR 4 YAŞAR GENÇ BALIKESİR 5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU BALIKESİR 6 KERİMAN KÜLTÜR BALIKESİR 7 ÖZLEM URAL BALIKESİR 8 EROL AYDEMİR BALIKESİR 9 ONUR ŞENEL         BİLECİK 1 MESUT TEKİN BİLECİK 2 BATUHAN ATALAY         BİNGÖL 1 MEHMET SAİT YAZICI BİNGÖL 2 ABDURRAHİM ARİÇ BİNGÖL 3 SELAHETTİN EKİNCİ BİTLİS 1 MEHMET SAİT YAZICI BİTLİS 2 ABDURRAHİM ARİÇ BİTLİS 3 SELAHETTİN EKİNCİ         BOLU 1 MEHMET AYDIN BOLU 2 İRFAN BAYAR BOLU 3 NİMET İNCE         BURDUR 1 OSMAN KURT BURDUR 2 HÜSEYİN ERDEM BURDUR 3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL         BURSA-1 1 İSMAİL TATLIOĞLU BURSA-1 2 SAMİ BİLGE BURSA-1 3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU BURSA-1 4 YÜKSEL YILMAZ BURSA-1 5 ABDULLAH ALAGÖZ BURSA-1 6 SERMİN ÖZENSOY BURSA-1 7 ÜSTÜN TUNALIGİL BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK BURSA-1 9 AYHAN TAYFUR BURSA-1 10 MERVE ASA BURSA-2 1 AHMET KAMİL EROZAN BURSA-2 2 HASAN TOKTAŞ BURSA-2 3 ADNAN İSLAMOĞULLARI BURSA-2 4 SERPİL ARSLANTÜRK BURSA-2 5 ALİ EKBER CAN BURSA-2 6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN BURSA-2 7 İSMAİL ŞENOL BURSA-2 8 YAVUZ BÜLBÜL BURSA-2 9 FAZLI SEYİS BURSA-2 10 ÖZGEHAN KOÇER                   ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ ÇANAKKALE 2 İSMET BALKAN ÇANAKKALE 3 İKBAL AYTAÇ ÇANAKKALE 4 MEHMET TAMER ERGÜN         ÇANKIRI 1 AYDIN AYANOĞLU ÇANKIRI 2 GAMZE ATALAY ÇORUM 1 FATİH MEHMET ARSLAN ÇORUM 2 ABDULLAH KARAMAN ÇORUM 3 SEFER YILMAZ ÇORUM 4 SİNEM SARI         DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK DENİZLİ 2 ŞULE TÜRKARSLAN DENİZLİ 3 NAFİZ ÖZ DENİZLİ 4 TEMEL BAŞBUĞ DENİZLİ 5 MEHMET ALİ UZAKGİDER DENİZLİ 6 ZEYNEP SÖZERİ DENİZLİ 7 MURAT GÜNGÖR DENİZLİ 8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU         DİYARBAKIR 1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU DİYARBAKIR 2 AHMET YİĞİT DİYARBAKIR 3 HANDAN KAÇMAZ DİYARBAKIR 4 CEVDET DEMİR DİYARBAKIR 5 NAZIM KAYA DİYARBAKIR 6 FERHAT ALTINDAĞ DİYARBAKIR 7 DOĞAN YONTÜRK DİYARBAKIR 8 ENGİN KONAKÇI DİYARBAKIR 9 NİHAT ARİF TEKİN DİYARBAKIR 10 SELMA TANİN DİYARBAKIR 11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK DİYARBAKIR 12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ         EDİRNE 1 MEHMET AKALIN EDİRNE 2 ORHAN ÇAKIRLAR EDİRNE 3 DİLEK KIRMIZI EDİRNE 4 İSMET ERSÖZ         ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER ELAZIĞ 2 ABDÜLKERİM EFLATUN ELAZIĞ 3 ALİ YÜCEL UYGUR ELAZIĞ 4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER ELAZIĞ 5 ENİS GİRAY         ERZİNCAN 1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN ERZİNCAN 2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK ERZURUM 1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ ERZURUM 2 ZEKAİ KAYA ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR ERZURUM 4 YILMAZ CEYRAN ERZURUM 5 ALPASLAN KÜNİ ERZURUM 6 DENİZ SİNİCİ         ESKİŞEHİR 1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU ESKİŞEHİR 2 ÖMER İBRAHİM SAYIN ESKİŞEHİR 3 EREN EKMEN ESKİŞEHİR 4 EBRU SERVİ ESKİŞEHİR 5 EMRE DEMİR ESKİŞEHİR 6 ARİF GEÇKALAN ESKİŞEHİR 7 GÖKÇE YATMAZ         GAZİANTEP 1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ GAZİANTEP 2 MEHMET CAN TUĞSUZ GAZİANTEP 3 CELAL YILDIRIM GAZİANTEP 4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU GAZİANTEP 5 İSMET KILIÇ GAZİANTEP 6 İBRAHİM KESKİN GAZİANTEP 7 LİNA OCAK GAZİANTEP 8 OĞUZ HOCAOĞLU GAZİANTEP 9 SANEM KASAPSEÇKİN GAZİANTEP 10 İZETTİN ŞAHİN GAZİANTEP 11 İLKER BAY GAZİANTEP 12 CEREN SOYLU GAZİANTEP 13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN GAZİANTEP 14 MEHMET ÇELİK         GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM GİRESUN 2 ÜNZİLE YÜKSEL GİRESUN 3 AHSEN TÜRK GİRESUN 4 OSMAN ÇALIŞKAN         GÜMÜŞHANE 1 ALİ ATEŞ GÜMÜŞHANE 2 NECDET İLHAN         HAKKARİ 1 DİLEK TANRIKULU HAKKARİ 2 YILDIRIM ÖRNEK HAKKARİ 3 Ayşe Tezel         HATAY 1 BİLAL KARACA HATAY 2 MEHMET BİÇER HATAY 3 MEHMET KORMAN HATAY 4 MEHMET ALİ YILDIRIM HATAY 5 HATİCE GÜZEL HATAY 6 ZEKİ TOPRAK HATAY 7 İLKER ÇALIŞKAN HATAY 8 KEVSER EKER HATAY 9 ERTUĞRUL GAZİ DENER HATAY 10 ŞAHİZAR SEBER HATAY 11 ALİ KEMAL KÖMÜR         ISPARTA 1 AYLİN CESUR ISPARTA 2 MUSTAFA ŞİMŞEK ISPARTA 3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA ISPARTA 4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT         MERSİN 1 BEHİÇ ÇELİK MERSİN 2 ZEKİ HAKAN SIDALI MERSİN 3 ÖZER ÖZEL MERSİN 4 ÜLKÜ SİNCAR MERSİN 5 VOLKAN ALKAN MERSİN 6 HASAN DOYDU MERSİN 7 OSMAN YILMAZ MERSİN 8 ÜLKÜ CENGİZ MERSİN 9 SÜLEYMAN ÇETİN MERSİN 10 HÜSNİYE EKİNGEN MERSİN 11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ MERSİN 12 MUSTAFA KUNT MERSİN 13 ASPORÇA MELİS KESER         İSTANBUL-1 1 HAYRETTİN NUHOĞLU İSTANBUL-1 2 AHMET ÇELİK İSTANBUL-1 3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU İSTANBUL-1 4 MERAL ALEMDAR İSTANBUL-1 5 YÜCEL COŞKUN İSTANBUL-1 6 ONUR AYDIN İSTANBUL-1 7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ İSTANBUL-1 9 ADİL ERKOÇ İSTANBUL-1 10 ARİF TEVETOĞLU İSTANBUL-1 11 DURSUN ÇOLAK İSTANBUL-1 12 SULTAN NESLİHAN SEVEN İSTANBUL-1 13 OĞUZ SARUL İSTANBUL-1 14 MİTHAT BORA BULUT İSTANBUL-1 15 NAZLI ASPAY CEBECİ İSTANBUL-1 16 OKTAY ERÇAKAR İSTANBUL-1 17 ŞENTÜRK DEMİRAL İSTANBUL-1 18 FUAT ONBAŞILI İSTANBUL-1 19 KUBİLAY PEYİK İSTANBUL-1 20 HİLAL TUNCER İSTANBUL-1 21 UFUK ÜNAL İSTANBUL-1 22 SAYGIN ÖZYILDIRIM İSTANBUL-1 23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR İSTANBUL-1 24 SEVGİ ŞAHİN İSTANBUL-1 25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU İSTANBUL-1 26 TUBA ALAYLI İSTANBUL-1 27 AYSEL KIRALİ İSTANBUL-1 28 YELDA GARGUN İSTANBUL-1 29 MURAT AĞIREL İSTANBUL-1 30 ONUR HANLIOĞLU İSTANBUL-1 31 ÖNDER FARUK PARMAK İSTANBUL-1 32 BÜLENT ASLAN İSTANBUL-1 33 YÜKSEL KARAÇAM İSTANBUL-1 34 YÜKSEL BAT İSTANBUL-1 35 CANER YILMAZ         İSTANBUL-2 1 ÜMİT ÖZDAĞ İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI İSTANBUL-2 17 ALİ AKER İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR         İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR İSTANBUL-3 13 SUAT SARI İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT         İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL İZMİR-1 6 OSMAN VAROL İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ İZMİR-1 13 KADİR GÜREL İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ         İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER İZMİR-2 7 ANIL SELEK İZMİR-2 8 NADİR GERGİN İZMİR-2 9 İLKER GÜL İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI         KARS 1 YÜKSEL AKBABA KARS 2 AHMET AKÜZÜM KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK         KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI         KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR KAYSERİ 5 METİN SOYLU               KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ KAYSERİ 7 MESUT UÇAN KAYSERİ 8 HASAN AYDIN KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN         KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU         KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU         KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ KOCAELİ 5 DİJLE AKIN KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL KOCAELİ 8 FUAT BERNA KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN KOCAELİ 10 RENAN KIRAN KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN         KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ KONYA 2 ORHAN TULUKÇU KONYA 3 SEVİL SARGIN KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT KONYA 5 ŞAKİR BERBER KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU KONYA 8 OSMAN FEDAİ KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER KONYA 10 NAZMİ SIRIT KONYA 11 RANA ERARSLAN KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL KONYA 13 NAZAN KAYA KONYA 14 HULUSİ KOÇAK KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ         KÜTAHYA 1 NİHAT KULA KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER         MALATYA 1 ALİ BİLİCİ MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT         MANİSA 1 TAMER AKKAL MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ MANİSA 4 ASLI ÖZ MANİSA 5 ŞAHAP YARALI MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL MANİSA 8 ÖMER GERİTER MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI         KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN         MARDİN 1 HAKAN ERDEM MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN MARDİN 5 BURHAN İLHAN MARDİN 6 UĞURHAN ARAS         MUĞLA 1 METİN ERGÜN MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY MUĞLA 3 KORAY HAYVACI MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ MUĞLA 5 NESRİN AŞTI MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN         MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU         NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK         NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN         ORDU 1 YENER YILDIRIM ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ ORDU 6 BARIŞ CANDAN         RİZE 1 HIZIR KESKİN RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK         SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN SAKARYA 3 MEHMET KIR SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK         SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK SAMSUN 5 AKIN ÜNER SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL SAMSUN 7 HAKAN KİPER SAMSUN 8 AYŞE AYAN SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR         SİİRT 1 EMİN TEZ SİİRT 2     SİİRT 3             SİNOP 1 CEYHAN DEMİR SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK         SİVAS 1 ÜNAL POLAT SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN         TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL         TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL TOKAT 3 İRFAN ALPAT TOKAT 4 ŞULE ORUÇ TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ         TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN TRABZON 4 TUNA TAŞKIN TRABZON 5 MURAT KELEŞ TRABZON 6 NEŞE AY         TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ         ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR         UŞAK 1 NEŞE YILMAZ UŞAK 2 ALİ KURT UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT         VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE VAN 2 FUAT GÖÇER VAN 3 TÜLAY ÇİVİ VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER VAN 5 TANER BABACANOĞLU VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK VAN 7 FUAT BAKAN VAN 8 ALPASLAN DENİZ         YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN YOZGAT 4 AKIN UYAR         ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN         AKSARAY 1 AYHAN EREL AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ AKSARAY 3 RAHİM AYDIN AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ         BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ         KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU KARAMAN 3 MERVE UÇAR         KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY         BATMAN 1 KISMET ÇELİK BATMAN 2 HASAN ÖLÜK BATMAN 3 TANSU GÖRKEM BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER BATMAN 5             ŞIRNAK 1 HASAN TATAR ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE ŞIRNAK 3 HACI ÖZER ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU         ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR         IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ         YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ         KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK         KİLİS 1 MUHAMMET BALCI KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ         OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER         DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN  
İYİ Parti milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday gösterildi.

İŞTE İYİ PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

ADANA

1

İSMAİL

KONCUK

ADANA

2

MEHMET

METANET ÇULHAOĞLU

ADANA

3

ALİ

AYDIN

ADANA

4

NİHAL

AĞCA

ADANA

5

RECAİ

MERCİMEK

ADANA

6

SİNEM

ULUDAMAR

ADANA

7

MEHMET

SERTAÇ DURAK

ADANA

8

VEDAT

SABANCI

ADANA

9

EREN

ÖZER

ADANA

10

HAMZA

GÜLTEKİN

ADANA

11

ŞULE

TÜDEŞ

ADANA

12

ERCAN

ATALAY

ADANA

13

ALİ

KABAKLI

ADANA

14

SİBEL

ÇAKMAK

ADANA

15

İLKER

KILINÇ

 

 

 

 

ADIYAMAN

1

MAHMUT

BOZKURT

ADIYAMAN

2

ABDURRAHMAN

EROL ÖZBAY

ADIYAMAN

3

ZÜLFİKAR

IŞIK

ADIYAMAN

4

FATİME

ZEHRA AKBAŞ

ADIYAMAN

5

MAHMUT

CİHAN GÜVENÇ

 

 

 

 

AFYONKARAHİSAR

1

GÜLTEKİN

UYSAL

AFYONKARAHİSAR

2

ABDÜLKADİR

AKCAN

AFYONKARAHİSAR

3

OKŞAN

ULUSOY EFE

AFYONKARAHİSAR

4

SELAHATTİN

MÜHSÜRLER

AFYONKARAHİSAR

5

ALPER

YAĞCI

AFYONKARAHİSAR

6

ÖMER

ERYEŞİL

 

 

 

 

AĞRI

1

BEDRİ

YAVUZ HATUNOĞLU

AĞRI

2

ADEM

KILIÇ

AĞRI

3

MUSTAFA

YAŞAR

AĞRI

4

 

 

 

 

 

 

AMASYA

1

AHMET

FATİH COŞAR

AMASYA

2

GÖKHAN

LAFÇI

AMASYA

3

MEDET

EROĞLU

 

 

 

 

ANKARA-1

1

KORAY

AYDIN

ANKARA-1

2

HALİL

İBRAHİM ORAL

ANKARA-1

3

MESUT

ÖZARSLAN

ANKARA-1

4

AYŞE

SİBEL YANIKÖMEROĞLU

ANKARA-1

5

MİNE

BAŞ

ANKARA-1

6

YETKİN

ÖZTÜRK

ANKARA-1

7

KADRİYE

ÜNLER

ANKARA-1

8

FEHMİ

KANDEMİR

ANKARA-1

9

BARIŞ

DOĞAN

ANKARA-1

10

ÇAĞLAR

AY

ANKARA-1

11

İHSAN

KOÇAK

ANKARA-1

12

KENAN

TÜRÜDÜ

ANKARA-1

13

HATİCE

KÜÇÜK

 

 

 

 

ANKARA-2

1

ŞENOL

BAL

ANKARA-2

2

ERSÖNMEZ

YARBAY

ANKARA-2

3

GÖKHAN

BEKER

ANKARA-2

4

FARUK

KÖYLÜOĞLU

ANKARA-2

5

HASAN

SEYMEN

ANKARA-2

6

HEDİYE

AKDERE

ANKARA-2

7

TUNCAY

TEKAY

ANKARA-2

8

HÜSEYİN

ÖZLÜK

ANKARA-2

9

BAHA

CANKUT SARITAŞ

ANKARA-2

10

ÇİĞDEM

BİNGÖL

ANKARA-2

11

BARIŞ

ÇALIŞKAN

 

 

 

 

ANKARA-3

1

DURMUŞ

YILMAZ

ANKARA-3

2

AYHAN

ALTINTAŞ

ANKARA-3

3

REŞAT

ERDOĞAN

ANKARA-3

4

TAMER

KAYAALP

ANKARA-3

5

AYŞE

SUCU

ANKARA-3

6

ÖMER

KARAKAŞ

ANKARA-3

7

HÜSEYİN

ŞİMŞEK

ANKARA-3

8

UMUTCAN

GÜNERKAYA

ANKARA-3

9

AHMET

CAN BUĞDAY

ANKARA-3

10

BÜLENT

GÜRSOY

ANKARA-3

11

ALİ

IŞINER HAMŞİOĞLU

ANKARA-3

12

BERİL

GÜMÜŞ

 

 

 

 

ANTALYA

1

FERİDUN

BAHŞİ

ANTALYA

2

HASAN

SUBAŞI

ANTALYA

3

TUBA

VAROL ÇOKAL

ANTALYA

4

FULYA

YASEMİN

ANTALYA

5

KADRİ

LEVENT DİM

ANTALYA

6

MUSA

ERTUĞAN

ANTALYA

7

BÜNYAMİN

SEÇME

ANTALYA

8

NEŞE

TOKER

ANTALYA

9

MERYEM

AYDOĞAN

ANTALYA

10

CAFER

ÜNAL

ANTALYA

11

CAHİT

KOCABEYOĞLU

ANTALYA

12

BİROL

ÜSTEM

ANTALYA

13

ÖNAL

ÇAVUŞOĞLU

           

 

ANTALYA

14

ALPER

TUNÇER

ANTALYA

15

YAKUP

CEM ÇINAR

ANTALYA

16

LEYLİ

KEMAL

 

 

 

 

ARTVİN

1

FİLİZ

AKYÜZ

ARTVİN

2

KAMİL

AKSU

 

 

 

 

AYDIN

1

AYDIN

ADNAN SEZGİN

AYDIN

2

BERNA

SUKAS

AYDIN

3

HALİL

İBRAHİM AKTEMUR

AYDIN

4

ŞULE

TUNTAŞ

AYDIN

5

FEVZİ

KÖSE

AYDIN

6

SÜLEYMAN

DEMİRCİ

AYDIN

7

MUSTAFA

ORHUN ÇETİN

AYDIN

8

SEMRA

YÜCEL

 

 

 

 

BALIKESİR

1

İSMAİL

OK

BALIKESİR

2

KAMİL

GÜLTEKİN ÖZTÜRK

BALIKESİR

3

NEZAHAT

SALON

BALIKESİR

4

YAŞAR

GENÇ

BALIKESİR

5

BEGÜM

KÜÇÜKOĞLU

BALIKESİR

6

KERİMAN

KÜLTÜR

BALIKESİR

7

ÖZLEM

URAL

BALIKESİR

8

EROL

AYDEMİR

BALIKESİR

9

ONUR

ŞENEL

 

 

 

 

BİLECİK

1

MESUT

TEKİN

BİLECİK

2

BATUHAN

ATALAY

 

 

 

 

BİNGÖL

1

MEHMET

SAİT YAZICI

BİNGÖL

2

ABDURRAHİM

ARİÇ

BİNGÖL

3

SELAHETTİN

EKİNCİ

BİTLİS

1

MEHMET

SAİT YAZICI

BİTLİS

2

ABDURRAHİM

ARİÇ

BİTLİS

3

SELAHETTİN

EKİNCİ

 

 

 

 

BOLU

1

MEHMET

AYDIN

BOLU

2

İRFAN

BAYAR

BOLU

3

NİMET

İNCE

 

 

 

 

BURDUR

1

OSMAN

KURT

BURDUR

2

HÜSEYİN

ERDEM

BURDUR

3

HATİCE

FUNDA BÜLBÜL

 

 

 

 

BURSA-1

1

İSMAİL

TATLIOĞLU

BURSA-1

2

SAMİ

BİLGE

BURSA-1

3

YÜKSEL

SELÇUK TÜRKOĞLU

BURSA-1

4

YÜKSEL

YILMAZ

BURSA-1

5

ABDULLAH

ALAGÖZ

BURSA-1

6

SERMİN

ÖZENSOY

BURSA-1

7

ÜSTÜN

TUNALIGİL

BURSA-1

8

ÖZGÜR

ŞİMŞEK

BURSA-1

9

AYHAN

TAYFUR

BURSA-1

10

MERVE

ASA

BURSA-2

1

AHMET

KAMİL EROZAN

BURSA-2

2

HASAN

TOKTAŞ

BURSA-2

3

ADNAN

İSLAMOĞULLARI

BURSA-2

4

SERPİL

ARSLANTÜRK

BURSA-2

5

ALİ

EKBER CAN

BURSA-2

6

BETÜL

BAYRAKTAR ORHAN

BURSA-2

7

İSMAİL

ŞENOL

BURSA-2

8

YAVUZ

BÜLBÜL

BURSA-2

9

FAZLI

SEYİS

BURSA-2

10

ÖZGEHAN

KOÇER

               

 

ÇANAKKALE

1

RIDVAN

UZ

ÇANAKKALE

2

İSMET

BALKAN

ÇANAKKALE

3

İKBAL

AYTAÇ

ÇANAKKALE

4

MEHMET

TAMER ERGÜN

 

 

 

 

ÇANKIRI

1

AYDIN

AYANOĞLU

ÇANKIRI

2

GAMZE

ATALAY

ÇORUM

1

FATİH

MEHMET ARSLAN

ÇORUM

2

ABDULLAH

KARAMAN

ÇORUM

3

SEFER

YILMAZ

ÇORUM

4

SİNEM

SARI

 

 

 

 

DENİZLİ

1

YASİN

ÖZTÜRK

DENİZLİ

2

ŞULE

TÜRKARSLAN

DENİZLİ

3

NAFİZ

ÖZ

DENİZLİ

4

TEMEL

BAŞBUĞ

DENİZLİ

5

MEHMET

ALİ UZAKGİDER

DENİZLİ

6

ZEYNEP

SÖZERİ

DENİZLİ

7

MURAT

GÜNGÖR

DENİZLİ

8

HÜSEYİN

KÖSEOĞLU

 

 

 

 

DİYARBAKIR

1

MEHMET

SALİM ENSARİOĞLU

DİYARBAKIR

2

AHMET

YİĞİT

DİYARBAKIR

3

HANDAN

KAÇMAZ

DİYARBAKIR

4

CEVDET

DEMİR

DİYARBAKIR

5

NAZIM

KAYA

DİYARBAKIR

6

FERHAT

ALTINDAĞ

DİYARBAKIR

7

DOĞAN

YONTÜRK

DİYARBAKIR

8

ENGİN

KONAKÇI

DİYARBAKIR

9

NİHAT

ARİF TEKİN

DİYARBAKIR

10

SELMA

TANİN

DİYARBAKIR

11

ABDÜLBAKİ

ÇAKMAK

DİYARBAKIR

12

ABDÜLKADİR

ÇELEBİ

 

 

 

 

EDİRNE

1

MEHMET

AKALIN

EDİRNE

2

ORHAN

ÇAKIRLAR

EDİRNE

3

DİLEK

KIRMIZI

EDİRNE

4

İSMET

ERSÖZ

 

 

 

 

ELAZIĞ

1

YAVUZ

TEMİZER

ELAZIĞ

2

ABDÜLKERİM

EFLATUN

ELAZIĞ

3

ALİ

YÜCEL UYGUR

ELAZIĞ

4

MUSTAFA

KEMAL ATİKELER

ELAZIĞ

5

ENİS

GİRAY

 

 

 

 

ERZİNCAN

1

AYŞE

ŞÜKRAN ALPTEKİN

ERZİNCAN

2

CENANİ

DAĞHAN ÇAKMAK

ERZURUM

1

MUHAMMET

NACİ CİNİSLİ

ERZURUM

2

ZEKAİ

KAYA

ERZURUM

3

FATMA

CANAN UÇAR

ERZURUM

4

YILMAZ

CEYRAN

ERZURUM

5

ALPASLAN

KÜNİ

ERZURUM

6

DENİZ

SİNİCİ

 

 

 

 

ESKİŞEHİR

1

ARSLAN

KABUKÇUOĞLU

ESKİŞEHİR

2

ÖMER

İBRAHİM SAYIN

ESKİŞEHİR

3

EREN

EKMEN

ESKİŞEHİR

4

EBRU

SERVİ

ESKİŞEHİR

5

EMRE

DEMİR

ESKİŞEHİR

6

ARİF

GEÇKALAN

ESKİŞEHİR

7

GÖKÇE

YATMAZ

 

 

 

 

GAZİANTEP

1

İMAM

HÜSEYİN FİLİZ

GAZİANTEP

2

MEHMET

CAN TUĞSUZ

GAZİANTEP

3

CELAL

YILDIRIM

GAZİANTEP

4

MEHMET

ÖMER ARPACIOĞLU

GAZİANTEP

5

İSMET

KILIÇ

GAZİANTEP

6

İBRAHİM

KESKİN

GAZİANTEP

7

LİNA

OCAK

GAZİANTEP

8

OĞUZ

HOCAOĞLU

GAZİANTEP

9

SANEM

KASAPSEÇKİN

GAZİANTEP

10

İZETTİN

ŞAHİN

GAZİANTEP

11

İLKER

BAY

GAZİANTEP

12

CEREN

SOYLU

GAZİANTEP

13

ÜNVER

BÜLENT GÖKSEVEN

GAZİANTEP

14

MEHMET

ÇELİK

 

 

 

 

GİRESUN

1

ORHAN

ERZURUM

GİRESUN

2

ÜNZİLE

YÜKSEL

GİRESUN

3

AHSEN

TÜRK

GİRESUN

4

OSMAN

ÇALIŞKAN

 

 

 

 

GÜMÜŞHANE

1

ALİ

ATEŞ

GÜMÜŞHANE

2

NECDET

İLHAN

 

 

 

 

HAKKARİ

1

DİLEK

TANRIKULU

HAKKARİ

2

YILDIRIM

ÖRNEK

HAKKARİ

3

Ayşe

Tezel

 

 

 

 

HATAY

1

BİLAL

KARACA

HATAY

2

MEHMET

BİÇER

HATAY

3

MEHMET

KORMAN

HATAY

4

MEHMET

ALİ YILDIRIM

HATAY

5

HATİCE

GÜZEL

HATAY

6

ZEKİ

TOPRAK

HATAY

7

İLKER

ÇALIŞKAN

HATAY

8

KEVSER

EKER

HATAY

9

ERTUĞRUL

GAZİ DENER

HATAY

10

ŞAHİZAR

SEBER

HATAY

11

ALİ

KEMAL KÖMÜR

 

 

 

 

ISPARTA

1

AYLİN

CESUR

ISPARTA

2

MUSTAFA

ŞİMŞEK

ISPARTA

3

SÜLEYMAN

SAMİ ALTINKAYA

ISPARTA

4

ŞÜKRÜ

LEVENT BAŞYİĞİT

 

 

 

 

MERSİN

1

BEHİÇ

ÇELİK

MERSİN

2

ZEKİ

HAKAN SIDALI

MERSİN

3

ÖZER

ÖZEL

MERSİN

4

ÜLKÜ

SİNCAR

MERSİN

5

VOLKAN

ALKAN

MERSİN

6

HASAN

DOYDU

MERSİN

7

OSMAN

YILMAZ

MERSİN

8

ÜLKÜ

CENGİZ

MERSİN

9

SÜLEYMAN

ÇETİN

MERSİN

10

HÜSNİYE

EKİNGEN

MERSİN

11

AYDIN

RIFAT KOCABAŞ

MERSİN

12

MUSTAFA

KUNT

MERSİN

13

ASPORÇA

MELİS KESER

 

 

 

 

İSTANBUL-1

1

HAYRETTİN

NUHOĞLU

İSTANBUL-1

2

AHMET

ÇELİK

İSTANBUL-1

3

YAVUZ

AĞIRALİOĞLU

İSTANBUL-1

4

MERAL

ALEMDAR

İSTANBUL-1

5

YÜCEL

COŞKUN

İSTANBUL-1

6

ONUR

AYDIN

İSTANBUL-1

7

MUSTAFA

VEYSEL GÜLDOĞAN

İSTANBUL-1

8

EMİNE

KÜÇÜKALİ

İSTANBUL-1

9

ADİL

ERKOÇ

İSTANBUL-1

10

ARİF

TEVETOĞLU

İSTANBUL-1

11

DURSUN

ÇOLAK

İSTANBUL-1

12

SULTAN

NESLİHAN SEVEN

İSTANBUL-1

13

OĞUZ

SARUL

İSTANBUL-1

14

MİTHAT

BORA BULUT

İSTANBUL-1

15

NAZLI

ASPAY CEBECİ

İSTANBUL-1

16

OKTAY

ERÇAKAR

İSTANBUL-1

17

ŞENTÜRK

DEMİRAL

İSTANBUL-1

18

FUAT

ONBAŞILI

İSTANBUL-1

19

KUBİLAY

PEYİK

İSTANBUL-1

20

HİLAL

TUNCER

İSTANBUL-1

21

UFUK

ÜNAL

İSTANBUL-1

22

SAYGIN

ÖZYILDIRIM

İSTANBUL-1

23

MEHMET

ALİ ÖZDEMİR

İSTANBUL-1

24

SEVGİ

ŞAHİN

İSTANBUL-1

25

BARIŞ

TAVLAŞOĞLU

İSTANBUL-1

26

TUBA

ALAYLI

İSTANBUL-1

27

AYSEL

KIRALİ

İSTANBUL-1

28

YELDA

GARGUN

İSTANBUL-1

29

MURAT

AĞIREL

İSTANBUL-1

30

ONUR

HANLIOĞLU

İSTANBUL-1

31

ÖNDER

FARUK PARMAK

İSTANBUL-1

32

BÜLENT

ASLAN

İSTANBUL-1

33

YÜKSEL

KARAÇAM

İSTANBUL-1

34

YÜKSEL

BAT

İSTANBUL-1

35

CANER

YILMAZ

 

 

 

 

İSTANBUL-2

1

ÜMİT

ÖZDAĞ

İSTANBUL-2

2

FATİH

MEHMET ŞEKER

İSTANBUL-2

3

ÖZCAN

PEHLİVANOĞLU

İSTANBUL-2

4

İLAY

AKSOY

İSTANBUL-2

5

COŞKUN

YILDIRIM

İSTANBUL-2

6

MEHMET

ASLAN

İSTANBUL-2

7

BİNNUR

KARADAĞLI

İSTANBUL-2

8

ALİ

DİNÇER ÇOLAK

İSTANBUL-2

9

VEDAT

YENERER

İSTANBUL-2

10

ABDULLAH

İLKER SUNGUR

İSTANBUL-2

11

NURİ

YILMAZ

İSTANBUL-2

12

CEMİLE

ALBAŞ

İSTANBUL-2

13

RÜSTEM

FIRAT

İSTANBUL-2

14

AYCAN

GÜLEÇLİLER

İSTANBUL-2

15

SEMİH

İLHAN SÖYLEMEZOĞLU

İSTANBUL-2

16

GÖKHAN

KARGI

İSTANBUL-2

17

ALİ

AKER

İSTANBUL-2

18

ERTAN

VAROL

İSTANBUL-2

19

MUAMMER

DEMİRCİ

İSTANBUL-2

20

HÜSEYİN

ÖNDEŞ

İSTANBUL-2

21

YAŞAR

KIZILKUM

İSTANBUL-2

22

BURÇİN

GÖKÇE

İSTANBUL-2

23

ÖMER

LÜTFÜ ÖZENÇ

İSTANBUL-2

24

FİSUN

MEHLİKA TOCA

İSTANBUL-2

25

MUSTAFA

AKAY

İSTANBUL-2

26

AYDIN

EGEMEN

İSTANBUL-2

27

MUSTAFA

YAZICI

İSTANBUL-2

28

UĞUR

ŞEFİK BEKDEMİR

 

 

 

 

İSTANBUL-3

1

AHAT

ANDİCAN

İSTANBUL-3

2

ÜMİT

BEYAZ

İSTANBUL-3

3

HAYATİ

ARKAZ

İSTANBUL-3

4

MELTEM

ÜNAL ERZEN

İSTANBUL-3

5

KEMAL

NİZİPLİOĞLU

İSTANBUL-3

6

HÜSEYİN

ÜLGER

İSTANBUL-3

7

ÖZDEMİR

POLAT

İSTANBUL-3

8

ELMAS

GRAĞOS

İSTANBUL-3

9

AYHAN

BÖLÜKBAŞI

İSTANBUL-3

10

İSKENDER

DURİÇ

İSTANBUL-3

11

MERRİN

HASİPOĞLU

İSTANBUL-3

12

CELAL

KARAPINAR

İSTANBUL-3

13

SUAT

SARI

İSTANBUL-3

14

ZEKİ

BULGAN

İSTANBUL-3

15

OSMAN

ERUSTA

İSTANBUL-3

16

EVRİM

TOK

İSTANBUL-3

17

MERYEM

GÖKTAŞ TANRIVERDİ

İSTANBUL-3

18

MUSTAFA

BİLGİLİ

İSTANBUL-3

19

MEHMET

PÜTÜN

İSTANBUL-3

20

RUHİYE

AYLA DEMİR

İSTANBUL-3

21

MURAT

TOLGAR ERDOĞMUŞ

İSTANBUL-3

22

ZİHNİYE

GÜRKAN

İSTANBUL-3

23

ALİ

HAYDAR GÜVEN

İSTANBUL-3

24

MELİHA

APAYDIN

İSTANBUL-3

25

SİBEL

KAYA

İSTANBUL-3

26

TAYFUN

SİLİVRİ

İSTANBUL-3

27

MEHTAP

NAZAN GÖKTAŞ

İSTANBUL-3

28

NAZMİYE

İZGİN

İSTANBUL-3

29

KÜRŞAT

ÖZER

İSTANBUL-3

30

YUSUF

YAVUZCAN

İSTANBUL-3

31

MURAT

KUDRET

İSTANBUL-3

32

ARDIL

AKIL

İSTANBUL-3

33

SEZER

ÖZSOY

İSTANBUL-3

34

HAKAN

AKSU

İSTANBUL-3

35

PENBE

BOLAT

 

 

 

 

İZMİR-1

1

DURSUN

MÜSAVAT DERVİŞOĞLU

İZMİR-1

2

YILDIRIM

ULUPINAR

İZMİR-1

3

MEHMET

TEZKAN

İZMİR-1

4

ÇİĞDEM

ÖZER

İZMİR-1

5

OSMAN

ERTÜRK ÖZEL

İZMİR-1

6

OSMAN

VAROL

İZMİR-1

7

BÜLENT

KIRILMAZ

İZMİR-1

8

SERAP

ÖZÖKTEM

İZMİR-1

9

ÜLKÜ

DOĞAN

İZMİR-1

10

HÜSEYİN

HAKAN IŞIK

İZMİR-1

11

BURCU

BOSTANCIOĞLU

İZMİR-1

12

İBRAHİM

DÖNERTAŞ

İZMİR-1

13

KADİR

GÜREL

İZMİR-1

14

GİZEM

ALBAŞ

 

 

 

 

İZMİR-2

1

AYTUN

ÇIRAY

İZMİR-2

2

MUSTAFA

KERPİŞCİ

İZMİR-2

3

ŞENGÜL

HABLEMİTOĞLU

İZMİR-2

4

HÜSMEN

KIRKPINAR

İZMİR-2

5

BEHİCE

YILDIZ ÜNSAL

İZMİR-2

6

METİN

DÖKMECİLER

İZMİR-2

7

ANIL

SELEK

İZMİR-2

8

NADİR

GERGİN

İZMİR-2

9

İLKER

GÜL

İZMİR-2

10

SALİH

ATAKAN DURAN

İZMİR-2

11

HAYRI

KÖSEOĞLU

İZMİR-2

12

ÜLKÜ

DOĞAN

İZMİR-2

13

MURAT

CEM ÖZDEMİR

İZMİR-2

14

PELİN

YETKİN YAZICI

 

 

 

 

KARS

1

YÜKSEL

AKBABA

KARS

2

AHMET

AKÜZÜM

KARS

3

HİKMET

ŞİMŞEK

 

 

 

 

KASTAMONU

1

İLHAN

ENGİN

KASTAMONU

2

SEYFİ

SARIOĞLU

KASTAMONU

3

MEHMET

MURAT AŞCI

 

 

 

 

KAYSERİ

1

DURSUN

ATAŞ

KAYSERİ

2

FATİH

ERYILMAZ

KAYSERİ

3

HÜSEYİN

TEKİN

KAYSERİ

4

BERRİN

EYİDEMİR

KAYSERİ

5

METİN

SOYLU

           

 

KAYSERİ

6

SERAP

DURMUŞ

KAYSERİ

7

MESUT

UÇAN

KAYSERİ

8

HASAN

AYDIN

KAYSERİ

9

KAMİL

KARAMETE

KAYSERİ

10

BETÜL

TOSUN

 

 

 

 

KIRKLARELİ

1

KÜRSAD

YAMANER

KIRKLARELİ

2

SİBEL

PİŞKİN

KIRKLARELİ

3

MUSTAFA

KÖSEOĞLU

 

 

 

 

KIRŞEHİR

1

MUSTAFA

HAKAN ÜNSER

KIRŞEHİR

2

ASAF

KAYAOĞLU

 

 

 

 

KOCAELİ

1

LÜTFÜ

TÜRKKAN

KOCAELİ

2

ALİ

TÜRKŞEN

KOCAELİ

3

HARUN

DEMİRKAYA

KOCAELİ

4

RUHİTTİN

SÖNMEZ

KOCAELİ

5

DİJLE

AKIN

KOCAELİ

6

ADİL

GÜLEZ

KOCAELİ

7

AHMET

YEŞİL

KOCAELİ

8

FUAT

BERNA

KOCAELİ

9

İBRAHİM

ÖMER TOYRAN

KOCAELİ

10

RENAN

KIRAN

KOCAELİ

11

AYŞEGÜL

BABACAN

KOCAELİ

12

ALPER

BİRCANOĞLU

KOCAELİ

13

AYLA

İLGÜN

 

 

 

 

KONYA

1

FAHRETTİN

YOKUŞ

KONYA

2

ORHAN

TULUKÇU

KONYA

3

SEVİL

SARGIN

KONYA

4

MEHMET

İLKER YİĞİT

KONYA

5

ŞAKİR

BERBER

KONYA

6

SÜLEYMAN

ŞENOL

KONYA

7

GÖKHAN

TOZOĞLU

KONYA

8

OSMAN

FEDAİ

KONYA

9

MUSTAFA

RIDVAN PEKER

KONYA

10

NAZMİ

SIRIT

KONYA

11

RANA

ERARSLAN

KONYA

12

MEHMET

ALİ ÖNAL

KONYA

13

NAZAN

KAYA

KONYA

14

HULUSİ

KOÇAK

KONYA

15

FARUK

ÇÖKLÜ

 

 

 

 

KÜTAHYA

1

NİHAT

KULA

KÜTAHYA

2

İBRAHİM

EMRE KARAA

KÜTAHYA

3

HÜSEYİN

ÇAKIR

KÜTAHYA

4

MEHMET

EMİN BAŞ

KÜTAHYA

5

AYNUR

SEZER

 

 

 

 

MALATYA

1

ALİ

BİLİCİ

MALATYA

2

HACI

MEHMET TURFANDA

MALATYA

3

ŞULE

GÜRSOY

MALATYA

4

SAHRA

KARAHAN ERGUVAN

MALATYA

5

MUHAMMET

AFŞİN ARIKAN

MALATYA

6

ÖZGÜR

BOZKURT

 

 

 

 

MANİSA

1

TAMER

AKKAL

MANİSA

2

GÖKHAN

KARAÇOBAN

MANİSA

3

HASAN

ERYILMAZ

MANİSA

4

ASLI

ÖZ

MANİSA

5

ŞAHAP

YARALI

MANİSA

6

KADİR

CENK ÖZATICI

MANİSA

7

SERKAN

SERDAR ADIGÜZEL

MANİSA

8

ÖMER

GERİTER

MANİSA

9

SELCEN

ŞEKERCİOĞLU

MANİSA

10

AHMET

KAĞAN AVCI

 

 

 

 

KAHRAMANMARAŞ

1

FARUK

ATLI

KAHRAMANMARAŞ

2

MUSTAFA

BASTIRMACI

KAHRAMANMARAŞ

3

BÜLENT

MEŞE

KAHRAMANMARAŞ

4

AYŞE

KIRAÇ

KAHRAMANMARAŞ

5

SADİ

GÜNEN

KAHRAMANMARAŞ

6

MÜJGAN

ÖZDARENDELİ

KAHRAMANMARAŞ

7

AHMET

ÇABUKEL

KAHRAMANMARAŞ

8

İRFAN

MERT YIKAN

 

 

 

 

MARDİN

1

HAKAN

ERDEM

MARDİN

2

ATLAFUN

AYDOĞDU

MARDİN

3

AZİZ

RODAN SAROHAN

MARDİN

4

TUNA

IŞIKHAN

MARDİN

5

BURHAN

İLHAN

MARDİN

6

UĞURHAN

ARAS

 

 

 

 

MUĞLA

1

METİN

ERGÜN

MUĞLA

2

ERTAN

KÜÇÜKAY

MUĞLA

3

KORAY

HAYVACI

MUĞLA

4

PEYAMİ

CİNAZ

MUĞLA

5

NESRİN

AŞTI

MUĞLA

6

CAHİT

KARAÖZ

MUĞLA

7

İZEL

KUŞKUN

 

 

 

 

MUŞ

1

ERKAN

KEMALOĞLU

MUŞ

2

ZİHNİ

SAYAN

MUŞ

3

BAHRİYE

KILIÇ

MUŞ

4

ERKAN

ÇELİKOĞLU

 

 

 

 

NEVŞEHİR

1

MUSA

ERTAŞ

NEVŞEHİR

2

FATİH

MEHMET ŞAHİN

NEVŞEHİR

3

HÜSEYİN

SEVİNDİK

 

 

 

 

NİĞDE

1

VEDAT

BAYRAM

NİĞDE

2

NAİM

OSMAN EREM

NİĞDE

3

DÖNDÜ

GÖKMEN

 

 

 

 

ORDU

1

YENER

YILDIRIM

ORDU

2

GÜNAY

KARAAĞAÇ

ORDU

3

FERHAT

ÇAKIROĞLU

ORDU

4

MUKADDER

KORKMAZ

ORDU

5

ŞAHİN

YILMAZ

ORDU

6

BARIŞ

CANDAN

 

 

 

 

RİZE

1

HIZIR

KESKİN

RİZE

2

KÜRŞAT

HACISÜLEYMANOĞLU

RİZE

3

AYŞEGÜL

ÖZYANIK

 

 

 

 

SAKARYA

1

ÜMİT

DİKBAYIR

SAKARYA

2

AYDOĞAN

ARSLAN

SAKARYA

3

MEHMET

KIR

SAKARYA

4

NURGÜL

ÇAKAR

SAKARYA

5

İLKER

ÖZBUDAK

SAKARYA

6

ZEYNEP

ULUSİNAN

SAKARYA

7

ASENA

ASLAN BURAK

 

 

 

 

SAMSUN

1

BEDRİ

YAŞAR

SAMSUN

2

İBRAHİM

ÖZYER

SAMSUN

3

HÜSEYİN

ACAR

SAMSUN

4

BİRSEN

ÖZTÜRK

SAMSUN

5

AKIN

ÜNER

SAMSUN

6

ÖNDER

FATİH ŞENOL

SAMSUN

7

HAKAN

KİPER

SAMSUN

8

AYŞE

AYAN

SAMSUN

9

FURKAN

ÖZDEMİR

 

 

 

 

SİİRT

1

EMİN

TEZ

SİİRT

2

 

 

SİİRT

3

 

 

 

 

 

 

SİNOP

1

CEYHAN

DEMİR

SİNOP

2

SEZGİN

ŞİMŞEK

 

 

 

 

SİVAS

1

ÜNAL

POLAT

SİVAS

2

ÜNAL

YILMAZ

SİVAS

3

ÇAĞLAYAN

DİKMEN

SİVAS

4

BETÜL

KILIÇKAYA

SİVAS

5

HÜSEYİN

GÜLHAN

 

 

 

 

TEKİRDAĞ

1

ENEZ

KAPLAN

TEKİRDAĞ

2

MUHTAR

MAHRANLI

TEKİRDAĞ

3

HAZIM

TAMER DODURKA

TEKİRDAĞ

4

BELMA

KUVANCI

TEKİRDAĞ

5

OĞUZHAN

AYDIN

TEKİRDAĞ

6

TUNCAY

KIRMIZIGÜL

TEKİRDAĞ

7

NURCAN

BALCI EROL

 

 

 

 

TOKAT

1

HÜSEYİN

ERKAN İKİKAT

TOKAT

2

FATİH

DEMİRKOL

TOKAT

3

İRFAN

ALPAT

TOKAT

4

ŞULE

ORUÇ

TOKAT

5

ALİ

TURAN TOKGÖZ

 

 

 

 

TRABZON

1

HÜSEYİN

ÖRS

TRABZON

2

HÜSEYİN

KOLOĞLU

TRABZON

3

TUĞBA

BAYRAKTAR AYDIN

TRABZON

4

TUNA

TAŞKIN

TRABZON

5

MURAT

KELEŞ

TRABZON

6

NEŞE

AY

 

 

 

 

TUNCELİ

1

DÜZGÜN

DEMİR

TUNCELİ

2

ALMILA

MARAŞ

 

 

 

 

ŞANLIURFA

1

ZUHAL

ÇİFTKAYA

ŞANLIURFA

2

HASAN

OĞUL

ŞANLIURFA

3

MEHMET

ÇADIRCI

ŞANLIURFA

4

İMAM

BADILLI

ŞANLIURFA

5

MEHMET

FEDAİ ÇAKMAKLI

ŞANLIURFA

6

ABDULLAH

TÜYSÜZ

ŞANLIURFA

7

MEHMET

GANİM BAŞAR

ŞANLIURFA

8

VEYSEL

DEMİR

ŞANLIURFA

9

MEMDUH

DOĞRU

ŞANLIURFA

10

OSMAN

ESAD BUCAK

ŞANLIURFA

11

MURAT

KAÇAK

ŞANLIURFA

12

İBRAHİM

HALİL AGIRTAŞ

ŞANLIURFA

13

FUAT

AKSOY

ŞANLIURFA

14

ÖZGÜR

GENGEÇ YAŞAR

 

 

 

 

UŞAK

1

NEŞE

YILMAZ

UŞAK

2

ALİ

KURT

UŞAK

3

ÖZDEMİR

KOÇYİĞİT

 

 

 

 

VAN

1

SELİM

ÖZGÖKÇE

VAN

2

FUAT

GÖÇER

VAN

3

TÜLAY

ÇİVİ

VAN

4

BAYRAM

TARIK ÖZELER

VAN

5

TANER

BABACANOĞLU

VAN

6

M.SALİH

ALBAYRAK

VAN

7

FUAT

BAKAN

VAN

8

ALPASLAN

DENİZ

 

 

 

 

YOZGAT

1

SEYİT

YÜCEL

YOZGAT

2

DERVİŞ

VURAL

YOZGAT

3

GÖKHAN

GENÇASLAN

YOZGAT

4

AKIN

UYAR

 

 

 

 

ZONGULDAK

1

AYDIN

TÜMEN

ZONGULDAK

2

MEHMET

BATU MÜFTÜOĞLU

ZONGULDAK

3

FEHİME

ÇAKIR

ZONGULDAK

4

HAVA

ÇİÇEK

ZONGULDAK

5

MUSTAFA

ADİL ÖZKAN

 

 

 

 

AKSARAY

1

AYHAN

EREL

AKSARAY

2

NURİ

KOÇAŞ

AKSARAY

3

RAHİM

AYDIN

AKSARAY

4

FATMA

PINAR İZGÜ

 

 

 

 

BAYBURT

1

SÜLEYMAN

BURÇ

 

 

 

 

KARAMAN

1

İSMET

İLMİ HATİPOĞLU

KARAMAN

2

ATİLLA

ZORLU

KARAMAN

3

MERVE

UÇAR

 

 

 

 

KIRIKKALE

1

BÜLENT

ŞÜKRÜ ALTINIŞIK

KIRIKKALE

2

MUSTAFA

AKYÜREK

KIRIKKALE

3

ŞEVKET

ÖZSOY

 

 

 

 

BATMAN

1

KISMET

ÇELİK

BATMAN

2

HASAN

ÖLÜK

BATMAN

3

TANSU

GÖRKEM

BATMAN

4

BEYHAN

ÖZGENER

BATMAN

5

 

 

 

 

 

 

ŞIRNAK

1

HASAN

TATAR

ŞIRNAK

2

ABDULLAH

GÜLÇE

ŞIRNAK

3

HACI

ÖZER

ŞIRNAK

4

AHMET

NURÇOK

BARTIN

1

HAMİT

ERHAN ALDATMAZ

BARTIN

2

FATMA

SİNEM ÖZÜOKLU

 

 

 

 

ARDAHAN

1

LEVENT

PEHLİVAN

ARDAHAN

2

ÇELİK

DEMİR

 

 

 

 

IĞDIR

1

GÜNDÜZ

GÜNEŞ

IĞDIR

2

İBRAHİM

AKKUŞ

 

 

 

 

YALOVA

1

ÜNLEM

ÜSTEL

YALOVA

2

ELİF

AKYOL TOSUN

YALOVA

3

NUR

GEMALMAZ AYAZ

 

 

 

 

KARABÜK

1

DURSUN

ALTIPARMAK

KARABÜK

2

HAKKI

ÖZDEK

KARABÜK

3

TENZİLE

ÇELİK

 

 

 

 

KİLİS

1

MUHAMMET

BALCI

KİLİS

2

DİLEK

AKKÖZ

 

 

 

 

OSMANİYE

1

MEHMET

TEMEL

OSMANİYE

2

NİHAT

ÇERÇİ

OSMANİYE

3

MUHAMMET

KAYA

OSMANİYE

4

VAHİDE

ÖNER

 

 

 

 

DÜZCE

1

ERCAN

KATIRCIOĞLU

DÜZCE

2

YUNUS

ÖZAY ER

DÜZCE

3

REYHAN

ATASEVEN

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gophaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Adana suriyeli escort Çukurova suriyeli escort Seyhan suriyeli escort Ankara suriyeli escort Mamak suriyeli escort Etimesgut suriyeli escort Polatlı suriyeli escort Pursaklar suriyeli escort Haymana suriyeli escort Çankaya suriyeli escort Keçiören suriyeli escort Sincan suriyeli escort Antalya suriyeli escort Kumluca suriyeli escort Konyaaltı suriyeli escort Manavgat suriyeli escort Muratpaşa suriyeli escort Kaş suriyeli escort Alanya suriyeli escort Kemer suriyeli escort Bursa suriyeli escort Eskişehir suriyeli escort Gaziantep suriyeli escort Şahinbey suriyeli escort Nizip suriyeli escort Şehitkamil suriyeli escort İstanbul suriyeli escort Merter suriyeli escort Nişantaşı suriyeli escort Şerifali suriyeli escort Maltepe suriyeli escort Sancaktepe suriyeli escort Eyüpsultan suriyeli escort Şişli suriyeli escort Kayaşehir suriyeli escort Büyükçekmece suriyeli escort Beşiktaş suriyeli escort Mecidiyeköy suriyeli escort Zeytinburnu suriyeli escort Sarıyer suriyeli escort Bayrampaşa suriyeli escort Fulya suriyeli escort Beyoğlu suriyeli escort Başakşehir suriyeli escort Tuzla suriyeli escort Beylikdüzü suriyeli escort Pendik suriyeli escort Bağcılar suriyeli escort Ümraniye suriyeli escort Üsküdar suriyeli escort Esenyurt suriyeli escort Küçükçekmece suriyeli escort Esenler suriyeli escort Güngören suriyeli escort Kurtköy suriyeli escort Bahçelievler suriyeli escort Sultanbeyli suriyeli escort Ataşehir suriyeli escort Kağıthane suriyeli escort Fatih suriyeli escort Çekmeköy suriyeli escort Çatalca suriyeli escort Bakırköy suriyeli escort Kadıköy suriyeli escort Avcılar suriyeli escort Beykoz suriyeli escort Kartal suriyeli escort İzmir suriyeli escort Balçova suriyeli escort Konak suriyeli escort Bayraklı suriyeli escort Buca suriyeli escort Çiğli suriyeli escort Gaziemir suriyeli escort Bergama suriyeli escort Karşıyaka suriyeli escort Urla suriyeli escort Bornova suriyeli escort Çeşme suriyeli escort Kayseri suriyeli escort Kocaeli suriyeli escort Gebze suriyeli escort İzmit suriyeli escort Malatya suriyeli escort Manisa suriyeli escort Mersin suriyeli escort Yenişehir suriyeli escort Mezitli suriyeli escort Erdemli suriyeli escort Silifke suriyeli escort Akdeniz suriyeli escort Anamur suriyeli escort Muğla suriyeli escort Bodrum suriyeli escort Milas suriyeli escort Dalaman suriyeli escort Marmaris suriyeli escort Fethiye suriyeli escort Datça suriyeli escort Samsun suriyeli escort Atakum suriyeli escort İlkadım suriyeli escort Adıyaman suriyeli escort Afyonkarahisar suriyeli escort Ağrı suriyeli escort Aksaray suriyeli escort Amasya suriyeli escort Ardahan suriyeli escort Artvin suriyeli escort Aydın suriyeli escort Balıkesir suriyeli escort Bartın suriyeli escort Batman suriyeli escort Bayburt suriyeli escort Bilecik suriyeli escort Bingöl suriyeli escort Bitlis suriyeli escort Bolu suriyeli escort Burdur suriyeli escort Çanakkale suriyeli escort Çankırı suriyeli escort Çorum suriyeli escort Denizli suriyeli escort Diyarbakır suriyeli escort Düzce suriyeli escort Edirne suriyeli escort Elazığ suriyeli escort Erzincan suriyeli escort Erzurum suriyeli escort Giresun suriyeli escort Gümüşhane suriyeli escort Hakkari suriyeli escort Hatay suriyeli escort Iğdır suriyeli escort Isparta suriyeli escort Kahramanmaraş suriyeli escort Karabük suriyeli escort Karaman suriyeli escort Kars suriyeli escort Kastamonu suriyeli escort Kırıkkale suriyeli escort Kırklareli suriyeli escort Kırşehir suriyeli escort Kilis suriyeli escort Konya suriyeli escort Kütahya suriyeli escort Mardin suriyeli escort Muş suriyeli escort Nevşehir suriyeli escort Niğde suriyeli escort Ordu suriyeli escort Osmaniye suriyeli escort Rize suriyeli escort Sakarya suriyeli escort Siirt suriyeli escort Sinop suriyeli escort Sivas suriyeli escort Şanlıurfa suriyeli escort Şırnak suriyeli escort Tekirdağ suriyeli escort Tokat suriyeli escort Trabzon suriyeli escort Tunceli suriyeli escort Uşak suriyeli escort Van suriyeli escort Yalova suriyeli escort Yozgat suriyeli escort Zonguldak suriyeli escort
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler 2024 deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casinorulet.com deneme bonusu veren siteler siyahbet giriş siyahbet giriş